یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷

با هدف رونق بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی؛

پایگاه مقاومت بسیج کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان افتتاح شد

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج

پایگاه بسیج «شهید محسن کرموند» با هدف رونق بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، پایگاه بسیج «شهید محسن کرموند» با حضور علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان؛ امین‌الله صارمیان، مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و جمعی از کارشناسان و کارکنان کتابخانه‌های عمومی لرستان افتتاح شد.

در این مراسم علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از بسیج به‌عنوان ظرفیتی عظیم در انجام فعالیت‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در جامعه یاد کرد و اظهار داشت: با راه‌اندازی پایگاه بسیج اداره کل بر آنیم تا از این ظرفیت گسترده در راستای تحقق اهداف والای بسیج و انجام وظایف شرعی و انقلابی خود بهره بگیریم. بسیج بازوی توانمند فعالیت‌های فرهنگی و انقلابی جامعه محسوب می‌شود، باید از این ظرفیت بالا در راستای تحقق و غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و انقلابی کتابخانه‌های عمومی استفاده کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که باوجود پایگاه بسیج اداره کل و همکارانی که در راستای تحقق اهداف والای بسیج و انقلاب مصمم هستند، بتوانیم بسیجی وار در انجام فعالیت‌های فرهنگی خود استواری و پویایی بیشتری داشته باشیم.

سرهنگ امین‌الله صارمیان، مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان نیز در این مراسم از بسیج به‌عنوان یک تشکل بالنده، پویا و رو به افق آینده یاد کرد و به تشریح نقش بی‌بدیل بسیج در دوران هشت‌ساله دفاع مقدس و دفاع هم جانبه از آرمان‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت.

وی اظهار داشت: بسیج درواقع زاییده تفکر امام راحل (ره) بوده و از جایگاه و اهمیت والایی نزد ایشان برخوردار بود.

مسئول بسیج ادارات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح پایگاه بسیج شهید محسن کرموند در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، ابراز امیدواری کرد که  ظرفیت موجود بتواند در ارتقای فرهنگ مطالعه و انجام فعالیت‌های فرهنگی و انقلابی در میان مردم استان تأثیرگذار باشد.

در پایان این مراسم علی جهان‌آرا طی حکمی به‌عنوان فرمانده بسیج پایگاه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان منصوب شد.