سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

توسط کودکان ملایری؛

طولانی‌ترین کلاژ کتابخانه‌ای «دهه فجر و انقلاب اسلامی» در ملایر ساخته شد

کراپ‌شده - طولانی‌ترین کلاژ کتابخانه‌ای «انقلاب» در ملایر

با همکاری کتابخانه‌های عمومی دانشجو و علامه مجلسی شهرستان ملایر، طولانی‌ترین کلاژ کتابخانه‌ای با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی توسط کودکان این شهرستان ساخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی همدان، با همکاری کتابخانه‌های عمومی دانشجو و علامه مجلسی شهرستان ملایر، طولانی‌ترین کلاژ کتابخانه‌ای با موضوع انقلاب توسط کودکان این شهرستان ساخته شد.

در این نشست، طاهره گمار کتابدار کتابخانه عمومی علامه مجلسی با اشاره به ساخت طولانی‌ترین کلاژ کتابخانه‌ای با موضوع انقلاب توسط کودکان ملایری گفت: این برنامه با همکاری کتابخانه‌های عمومی دانشجو و علامه مجلسی ملایر برگزار شد.

وی ایام دهه فجر را فرصتی مناسب برای آشنایی نسل چهارم انقلاب با رهنمودهای امام (ره) و آرمان‌های انقلاب دانست و گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر طولانی‌ترین کلاژ با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی با دعوت از دانش‌آموزان ابتدایی مدرسه غیرانتفاعی بهار ساخته شد.

کتابدار کتابخانه عمومی علامه مجلسی با اشاره به اهداف این برنامه گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف این برنامه حضور کودکان در کتابخانه و آشنایی با خدمات آن در قالب بازدیدی مؤثر است.

در ادامه فرشته دولتی، مسئول کتابخانه عمومی دانشجو، گفت: استفاده از فعالیت‌های هنری برای آموزش اطلاعات، تأثیر زیادی بر یادگیری مؤثر در کودکان و نوجوانان دارد و در تعمیق آموزش مخاطب مؤثر است.

سعیده موسی زاده، کتابدار کتابخانه عمومی دانشجو نیز در این نشست، ضمن ایجاد فضایی صمیمی، با کودکان شرکت‌کننده در مورد مفاهیمی چون انقلاب اسلامی، استثمار، سلطه گری و... گفت‌وگو کرد.

همچنین در ادامه سمیه قربانی،  مسئول کتابخانه علامه مجلسی با معرفی کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» کودکان را به دنیای قصه‌ها برد و لحظات شیرینی را برایشان ایجاد کرد.