دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷

در کنار راهپیمایی عظیم مردم در ۲۲ بهمن صورت گرفت؛

استقبال پرشور بوشهری ها از غرفه کتابخانه های عمومی

در کنار راهپیمایی عظیم مردم در 22 بهمن صورت گرفت: استقبال پرشور بوشهری ها از غرفه کتابخانه های عمومی  همزمان با راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲بهمن ماه، اداره کل کتابخانه

همزمان با راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲بهمن ماه، اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در شهر بوشهر و تعدادی از کتابخانه ها نیز در شهرهای استان غرفه ترویج کتاب و کتابخوانی برپا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، سیدعلی هاشمی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با تبریک این روز بزرگ و عید ملی،   حضور گسترده مردم را در راهپیمایی از نعمت های خداوند بر این کشور برشمرد و افزود: مردم انقلابی بوشهر ۲۲ بهمن تماشایی و حماسی را در این روز رقم زدند.

سیدعلی هاشمی  با اشاره به  تدبیر نهاد کتابخانه های عمومی کشور در برپایی غرفه تبلیغی و ترویجی کتاب و کتابخوانی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشت: ارائه کتاب و محصولات فرهنگی، اهدای عضویت رایگان ویژه دهه مبارک فجر، نقاشی ویژه کودکان و نوجونان از جمله خدمات ارائه شده در این غرفه ها بود.

هاشمی گفت: کتابداران و پرسنل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور گسترده در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب در کنار سایر اقشار مردم با آرمانهای امام راحل و شهیدان انقلاب تجدید میثاق کردند.