دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲

همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت؛

حضور پرشور مردم در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی تهران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

22بهمن

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با حضور پرشور مردم و مسئولین در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با سی‌ و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران با برپایی غرفه‌ در مسیر راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضوری فعال در این مراسم داشت.

این غرفه که دارای بخش های مختلف شامل معرفی کتابخانه ها و فعالیتهای آنها، عضویت رایگان و بخش کودک بود مورد استقبال بی نظیر مسئولان، مردم و شرکت کنندگان در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفت.

مردم با حضور در این غرفه ها علاوه بر ثبت نام در کتابخانه های عمومی، با دریافت اقلام تبلیغاتی نظیر تراکت و بروشور با فعالیت کتابخانه های عمومی استان آشنا شدند و همچنین کتاب هدیه گرفتند.

ایستگاه نقاشی کودک و نوجوان بخش دیگری بود که به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این غرفه راه اندازی شد و  کودکان و نوجوانان ضمن آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه ها با حضور در مسابقه نقاشی با موضوع  وقابع انقلاب اسلامی حوادث انقلاب را ترسیم کردند.

اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به کودکان و نوجوانانی که نقاشی خود در این ایستگاه را تحویل دادند جوایزی اهدا کرد  و سپس آنها به عضویت رایگان در کتابخانه ها در آمدند.

همچنین علیرضا مختار پور، دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روح الله هاشمی ذاکر مشاور دبیر کل، محمد اله یاری معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی و عباس نعمتی مدیر کل حراست از جمله مسئولانی بودند که با حضور در غرفه از بخش های مختلف آن بازدید کردند.

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در شهر تهران در خیابان آزادی، حد فاصل خیابان رودکی شمالی و خوش شمالی برپا شده بود.