دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد؛

حضور پرشور کتابداران کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

برنامه های فرهنگی روز 22 بهمن

همزمان با سالروز تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های فرهنگی کتابخوانی متنوع در شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد و در مسیر راهپیمایان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، کتابخانه های عمومی استان با اجرای برنامه های فرهنگی و برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی به استقبال مردم انقلابی استان رفتند.

 سرپرست کتابخانه های عمومی استان گفت: از ابتدای دهه فجر استان برنامه های فرهنگی متنوع و متناسب با این ایام در کتابخانه های عمومی شهرها و روستاهای استان برگزار شد که برپایی غرفه ها و ایجاد فضاهای فرهنگی درمسیر راهپیمایان ۲۲ بهمن از شاخص ترین آنها بود. در مرکز استان و در برخی شهرستان های استان، کتابداران در غرفه های فرهنگی با عضویت و ثبت نام رایگان، برپایی نمایشگاه کتاب، نمایشگاه نشریات تاریخ انقلاب به روایت روزنامه های کیهان و اطلاعات ۱۳۵۷ به ترویج فرهنگ کتابخوانی و نمایش تصاویر و مطالب سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.

وی با اشاره به برگزاری دیگر برنامه های فرهنگی اجرا شده در این غرفه ها اظهار داشت: نصب بنر، برپایی ایستگاه نقاشی، توزیع و اهدای کتاب در مسیر راهپیمایان، توزیع بروشور عملکرد یکساله کتابخانه های عمومی ازجمله برنامه های فرهنگی کتابخانه ها درروز حماسه حضور مردم و مسئولان بود.