دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳

پابه پای مردم در بهار انقلاب؛

ایستگاه اداره کل کتابخانه ها عمومی فارس در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برپا شد

راهپیمایی روز 22 بهمن در شیراز

اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس با استقرار ایستگاه فرهنگی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به حماسه سازان انقلابی عضویت رایگان و خدمات کتابخانه ای اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، این اداره کل  صبح روز یوم الله ۲۲ بهمن با برپایی ایستگاه فرهنگی در مسیر راهپیمایی و انجام عضویت رایگان، برگزاری مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی ویژه کودکان و  اهدای کتاب، پذیرای شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

در این برنامه که با استقبال پرشور مردم انقلابی شیراز همراه بود، بیش از ۳۰۰ کودک در مسابقه استانی نقاشی و رنگ آمیزی «من و آقا» شرکت کردند، همچنین در حدود ۶۰۰ برگ عضویت رایگان در میان علاقه مندان توزیع شد که کاربران می توانند با پر کردن این فرم و مراجعه به کتابخانه های عمومی و ارائه مدارک لازم تا پایان روز دوشنبه ۲۳ بهمن به صورت رایگان عضویت یکساله کتابخانه های عمومی را دریافت کنند.

روح الله منوچهری مدیرکل و کارمندان اداره کل کتابخانه های عمومی استان، رئیس و کارشناسان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز و جمعی از کتابداران شیرازی با حضور در این ایستگاه به ارائه خدمات به مخاطبان پرداختند، افزون بر این مجموعه کتابخانه های عمومی با حضور در میان آحاد مردم و راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن دیگربار اتحاد محکم کتابخانه های عمومی و آرمان های انقلابی را به نمایش گذاشتند.

گفتنی است اهدای کتاب، پوسترهای معرفی کتاب و بروشورهای معرفی کتابخانه های عمومی شیراز نیز از دیگر برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی فارس در حماسه روز ۲۲ بهمن بود.