شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳

به همت کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) صورت گرفت؛

برگزاری نشست کتاب‌خوان با حضور کودکان و نوجوانان

نشست کتاب خوان پیامبراعظم نظراباد

نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) شهرک آزادگان از توابع نظرآباد با حضور اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، نشست کتاب‌خوان ویژه کودک و نوجوان کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) آزادگان نظرآباد با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه برگزار شد.

 در این نشست ۶ تن از اعضای کودک و نوجوان کتاب‌هایی که خوانده بودند را با حاضران به اشتراک گذاشتند؛ امیرحسین نصری کتاب «امام آمد» اثر حمیدرضا شاه آبادی، علی رضا نجفی کتاب «قصه های شیرین جوامع الحکایات» به قلم ناصرکشاورزی، سینا اسدی کتاب «کاوه آهنگر» تألیف محمدرضا یوسفی، امیرعباس جانی پاکانی  کتاب «درود بر برادر ارتشی» کاری از محمدرضا شاه آبادی، محمدمهدی حیدری  کتاب «آن جمعه» اثر حمیدرضا شاه آبادی و علی خوش بین  کتاب «آخرین هجرت» تألیف مجید ملا محمدی، را معرفی کردند و  تجربه خواندن این آثار را با دوستان خود به اشتراک گذاشتند.

گفتنی است سلسله نشست‌های کتاب‌خوان باهدف بهره‌مندی علاقه‌مندان کتابخوانی و تمامی اقشار جامعه از کتاب در کتابخانه‌ها و مدارس برگزار می‌شود. در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و سایر علاقه‌مندان به معرفی کتاب‌های خوانده‌ شده خود می‌پردازند.

در پایان این مراسم، لوح تقدیر و هدیه‌ای به ارائه‌دهندگان کتاب‌ها اهداء شد.