شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹

با حضور میلاد عرفان‌پور و شاعران آیینی استان بوشهر؛

نشست کتاب‌خوان شعر برگزار شد

با حضور میلاد عرفان پور و شاعران آیینی استان بوشهر

نشست کتاب‌خوان تخصصی شعر با حضور مدیرکل کتابخانه‌های استان بوشهر، میلاد عرفان‌پور، شاعران آیینی استان و علاقه‌مندان به شعر و ادب فارسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر سیدعلی هاشمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر در این نشست، هدف از برپایی این سلسله نشست‌ها را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت: جای بسی مباهات و خرسندی است که شاعران متعهد و آیینی این استان در ترویج فرهنگ مطالعه نقش موثری دارند و به این موضوع اهتمام می ورزند.

هاشمی به برگزاری نشست کتاب‌خوان در قالب کتاب‌خوان کتابخانه‌ای، مدرسه‌ای، تخصصی و ویژه اشاره کرد و افزود: نشست کتاب‌خوان شعر از سری نشست‌های ویژه است که امروز با حضور شاعران و اساتید این حوزه برگزار شده و شاعران کتاب‌های مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذارند.

مدیرکل کتابخانه‌های استان بوشهر با قدردانی از موسسه فرهنگی شهرستان ادب برای همکاری در برگزاری این نشست، ابراز امیدواری کرد: این برنامه نیز مانند سایر نشست‌های کتاب‌خوان به طور مستمر در سایر کتابخانه‌های استان نیز اجرا شود.

در این نشست که در کتابخانه عمومی مصلحیان بوشهر برگزار شد شاعرانی چون میلاد عرفان‌پور، حجت‌الاسلام انصاری‌نژاد، حیدر منصوری، محمدرضا احمدی‌فر، عبدالله رییسی، حسین دارند و غلامرضا ابراهیمی به ارائه آثار خود و دیگر شاعران مطرح کشور و استان پرداختند.