شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

هم‌زمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انلاب اسلامی:

نشست" شعر انقلاب اسلامی" در خرم‌آباد برگزار شد

نشست شعر

همزمان با فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشست"شعر انقلاب اسلامی" به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره کل ورزش و جوانان لرستان و خانه معمار استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در آستانه چهلمین بهار پیروزی انقلاب، نشست " شعر انقلاب اسلامی" با حضور کتابداران، کارشناسان ستادی، شاعران برجسته استانی و جمعی از مسئولین و معاونین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات خانه جوان استان برگزار شد.

در این نشست رضا مختارپور معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، برگزاری چنین برنامه‌هایی را فرصتی مغتنم جهت معرفی ادبیات غنی انقلاب به  عموم مردم و به خصوص نسل جوان دانست و بر لزوم برگزاری برنامه‌هایی اینچنینی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کرد.

در ادامه شاعران شرکت کننده در نشست به قرائت اشعار خود برای حاضرین پرداختند. حشمت‌اله خالقی، محمدعلی ساکی، علیرضا حکیم، محمدتقی عزیزیان و خاطره خاتون جلدانی شرکت کنندگان در این نشست اشعاری با مضامین انقلاب اسلامی و ایام سوگواری بانو فاطمه‌الزهرا(س) قرائت کردند.

در پایان برنامه نیز طی مراسمی با اهدای لوح سپاس و هدایایی از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم از عبدالله عزیزپور معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان به خاطر مشارکت و همکاری با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد در برگزاری این برنامه با اهدای لوح سپاس و هدیه ای تقدیر به عمل آمد.