دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵

هم‌زمان با دهه مبارک؛

کتابخانه شهید بهشتی فیروزه میزبان برنامه‌های متنوع فرهنگی بود

کراپ‌شده - برنامه هاي متنوع کتابخانه شهید بهشتی فیروزه

هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهرستان فیروزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهرستان فیروزه میزبان برنامه‌های متنوع فرهنگی بود.

بازدید فرماندار از کتابخانه عمومی شهید بهشتی فیروزه 
هم‌زمان با آغاز دهه فجر، فرماندار فیروزه به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از کتابخانه شهید بهشتی بازدید کرد.
محمدحسین صالحی، فرماندار فیروزه در این بازدید ضمن اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان را آینده‌سازانی دانست که پرچم انقلاب به دست آنان سپرده خواهد شد.
صالحی گفت: انقلاب اسلامی ایران حاصل رشادت‌ها و جان‌فشانی جوانانی است که با خون خود امنیت و جمهوری اسلامی را برای ما به ودیعه نهادند و اینک نوبت ماست که با ابزار کتاب و مطالعه در جبهه فرهنگی یاد آن ایام را زنده نگه‌داریم.  
بازدید فرماندار از بخش‌های مختلف کتابخانه و افتتاح نمایشگاه کتاب و نمایشگاه آثار هنری، همچنین اجرای سرود زیبای انقلابی توسط دانش‌آموزان بخش دیگری از این برنامه بود.

برگزاری نمایشگاه کتاب
هم‌زمان با آغاز دهه فجر، نمایشگاهی از کتاب‌های مربوط به تاریخ انقلاب اسلامی و زندگی امام خمینی (ره) و یاران ایشان در کتابخانه عمومی شهید بهشتی فیروزه برگزار شد. این نمایشگاه تا پایان دهه فجر ادامه دارد.

جلسه جمع‌خوانی کتاب در کتابخانه شهید بهشتی 

کتاب «من نبودم دستم بود» از منابع معرفی‌شده در طرح کتاب‌خوان ماه بهمن‌ماه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور جمعی از دوستداران کتاب در کتابخانه شهید بهشتی جمع‌خوانی شد.