شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رزن خبر داد:

برگزاری ۱۲۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی رزن

دهه فجر

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن از برگزاری ۱۲۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، علی‌اصغر توکلی‌تبار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن از برگزاری بیش از ۱۲۰ برنامه در کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن طی دهه فجر خبر داد و اظهار کرد:‌ کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در راستای گرامیداشت دهه فجر برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی و اجرا کرده‌اند.

وی فعالیت‌های ترویجی کتابخوانی را از اصلی‌ترین فعالیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن دانست و گفت: برگزاری جشن‌های انقلاب، جشن یک روز با کتاب، نشست‌های کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، مسابقات متنوع فرهنگی و ... از جمله‌ برنامه‌های در نظر گرفته شده طی ایام دهه فجر در شهرستان رزن است.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن به نشست کتابخوانی با هدف سهیم کردن دیگران در منابع اطلاعاتی اشاره کرد و افزود:  مشارکت سایر ادارات فرهنگی در امر کتابخوانی یکی از روش‌های ترویج کتابخوانی است.

وی با بیان اینکه «کتابخانه‌های عمومی رزن در این راستا اقدام به برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان با همکاری مدارس و سایر ادارات فرهنگی کرده است»، گفت:‌ نشست کتاب‌خوان مشترک با دانشگاه پیام نور و نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه‌ای در این راستا برگزار شده است.