شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱

در جلسه با مدیران مدارس شهر خرو؛

شیوه‌های همکاری کتابخانه‌های عمومی و مدارس نیشابور بررسی شد

کراپ‌شده - کتابخانه های عمومی نیشابور

شیوه‌های همکاری کتابخانه‌های عمومی و مدارس نیشابور در جلسه هم‌اندیشی مسئولان اداره کتابخانه‌های عمومی نیشابور و مدیران مدارس شهر خرو بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، به‌منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان و عضویت آن‌ها در کتابخانه‌های عمومی، جلسه  هم‌اندیشی سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی نیشابور و مدیران مدارس شهر خرو برگزار شد.

محمدرضا مقدم پاشا، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: با توجه به جمعیت بالای شهر خرو و فعالیت ۲۳ مدرسه در این شهر، از طریق رایزنی‌های صورت گرفته با آموزش پرورش بخش زبرخان و شورای اسلامی شهرخرو، با دعوت از مدیران مدارس، معاونان آموزش‌وپرورش بخش زبرخان و رئیس شورای شهر خرو، جلسه هم‌اندیشی با محوریت معرفی کتابخانه‌های عمومی و همکاری‌های فرهنگی مشترک در سطح مدارس برگزار شد.

در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت نهادینه‌سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان دانش آموزان، مقرر شد مدیران مدارس شهر خرو دانش آموزان را به استفاده از کتابخانه‌های عمومی ترغیب و تشویق کنند. همچنین زین پس نشست‌های کتاب‌خوان در سطح مدارس با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.