چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲

به همت کتابداران کتابخانه عمومی خاتم الانبیا (ص)؛

مراسم رونمایی از کتاب «آشفته عاشقانه» در رشت برگزار شد

رونمایی از کتاب صادق هزاری

مراسم رونمایی از کتاب «آشفته عاشقانه» با حضور صادق هزاری نویسنده اثر در مجتمع فرهنگی خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، مراسم رونمایی از کتاب «آشفته عاشقانه» نوشته صادق هزاری با حضور نویسنده اثر، پریسا کرمی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت، کتابداران و جمعی از شعرا، نویسندگان، اصحاب رسانه و علاقمندان در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم شهرام دفاعی، شاعر و کاریکاتوریست گیلانی ابیاتی از آخرین سروده های خود را قرائت و در خصوص آن مطالبی بیان داشت.

در ادامه این مراسم کتاب «آشفته عاشقانه» با حضور صادق هزاری، مولف این اثر و نیز سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان رشت رونمایی و هزاری در خصوص گردآوری و تدوین این کتاب به بیان مطالبی پرداخت.

شعرخوانی توسط استاد مرادیان و احمدممتازی از شعرای روشندل و مدیرعامل انجمن نابینایان گیلان و تجلیل از نویسنده کتاب آشفته از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است، صادق هزاری نویسنده، شاعر، گوینده، مجری و تهیه کننده گیلانی درسالهای دهه هشتاد و نود به فیلم سازی حرفه ای پرداخت. وی در جشنواره تولیدات تلویزیونی نهضت سوادآموزی کشور درسال ۱۳۸۷ جایزه کارگردانی برای بهترین فیلم مستند را ازهیأت داوران دریافت کرد.