دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴

هم‌زمان با سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی؛

بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

کراپ‌شده - برنامه هاي كهگيلويه- دهه فجر

سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی به مناسبت دهه فجر در کتابخانه‌های عمومی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان از برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی در ۶۸ کتابخانه عمومی استان خبر داد و گفت: ویژه‌برنامه‌های فرهنگی  دهه فجر با حضور کتابداران در گلزار شهدا و مراسم غبارروبی و عطرافشانی، نواختن زنگ انقلاب و برپایی نمایشگاه‌های کتاب با موضوع انقلاب، مسابقات کتابخوانی، نقاشی و کارگاه‌های قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی آغاز شده است.

یاسر رحیمیان اظهار داشت: تاکنون چندین نشست کتابخوانی و جمع خوانی  با معرفی کتاب‌های طرح کتاب‌خوان ماه و با موضوع تاریخ انقلاب اسلامی  در کتابخانه‌های استان برگزار شده است. این نشست‌های کتابخوانی تا پایان دهه فجر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: ۱۷ بهمن‌ماه کتابخانه آیت‌الله ملک حسینی یاسوج با برگزاری نشست کتاب‌خوان میزبان هنرمندان استان خواهد بود. در این نشست هنرمندان به معرفی کتاب‌های تخصصی هنر می‌پردازند. در این تاریخ همچنین عصر شعر انقلاب با حضور شاعران استان برگزار خواهد شد.

رحیمیان افزود: ۲۱ بهمن‌ماه عضویت در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان رایگان خواهد بود؛ همچنین در تاریخ ۲۲ بهمن‌ماه در مسیرهای راهپیمایی سراسر استان نمایشگاه کتاب دایر و امکان عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی فراهم می‌شود.