یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۴

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در دیدار با خانواده شهیده قائمشهری عنوان کرد؛

شهدا، تفکر و عمل انقلابی را به ما آموختند

کراپ‌شده -  در دیدار با خانواده شهیده قائمشهری

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در دیدار با خانواده حمیده مروتی، شهیده انقلاب گفت: شهدا، تفکر و عمل انقلابی را به ما آموختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، مراسم دیدار با خانواده حمیده مروتی، بانوی شهید انقلاب باحضور آرزو ولی پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران؛ مهدی محمدی، فرماندار قائمشهر و جمعی از مسئولان و کتابداران در شهرستان قائمشهر برگزار شد.

ولی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با اشاره به جایگاه شهدا به‌عنوان مظاهر ایثار، ازخودگذشتگی و جهاد برای دستیابی به آرمان‌های اعتقادی جامعه، گفت: شهدا با خون خود انقلاب را آبیاری کردند و به ثمر رساندند و انقلابی‌گری را به جامعه آموختند، ما نیز موظفیم برای حفظ راه شهدا باافتخار از آن دوران یاد کنیم و انقلابی بمانیم.

وی افزود: ما در نظامی مکتبی زندگی می‌کنیم و برای رسیدن به هدف نهایی این نظام و پیوند با انقلاب حضرت مهدی (عج) باید مانند شهدا انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم.

ولی پور با تأکید بر ضرورت توجه به اهمیت فداکاری‌های شهدا گفت: همواره مدیون شهدا هستیم و باید برای ادای گوشه‌ای از دین خود به شهدا در پیشگاه خداوند تلاش کنیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با اشاره به تفکر و عمل انقلابی به‌عنوان راه‌حل بسیاری از مشکلات کشور، تأکید کرد: با این روش می‌توانیم مشکلات را برطرف کرده و آنچه را که در شأن مردم شهیدپرور ایران است، رقم بزنیم.

وی جوانان مؤمن را سرمایه بزرگ ملت ایران دانست و افزود: وجود فرهنگ ایثار و شهادت تا امروز در تربیت نسلی مؤمن و جهادگر مؤثر بوده است و امیدواریم با غلبه این فرهنگ در جامعه بتوانیم همه مشکلات کشور را رفع کنیم.