یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵

با هدف ترویج کتابخوانی در اقشار مختلف جامعه؛

نخستین نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان قم برگزار می‌شود

کراپ‌شده - نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان قم

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم از برگزاری نخستین نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان قم در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم، حجت‌الاسلام‌ جباری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با اعلام این خبر گفت: این نشست کتاب‌خوان به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم و همکاری صداوسیمای مرکز استان در دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

جباری افزود: در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با برگزاری نشست فرهنگی کتاب‌خوان، اهمیت خواندن کتاب و معرفی آن به دیگران را یادآوری می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور جمعی از مدیران ارشد رسانه، خبرنگاران، تهیه‌کنندگان، کارگردانان و فعالان حوزه کتابخوانی، مجریان و... در این نشست، افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران به‌عنوان یکی از ارکان مهم فرهنگی کشور و زبان گویای ملت به شمار می‌روند که با پیگیری مطالبات مردم، به‌دنبال حق و حقیقت هستند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم ادامه داد: حضور متعهدانه، جهادی و انقلابی فعالان رسانه‌ای حوزه کتاب در چند سال اخیر، زمینه انعکاس مطلوب و شایسته اخبار و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی کتابخانه‌های عمومی استان قم در تلویزیون، رادیو و سایر رسانه‌های استان را فراهم کرده است.

وی گفت: اصحاب رسانه و جامعه مطبوعاتی از مهم‌ترین اقشار تأثیرگذار در هدایت افکار عمومی هستند که می‌توانند جامعه را با کتاب آشتی دهند.

گفتنی است، نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه استان قم، چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در سالن همایش صداوسیمای مرکز استان برگزار می‌شود.

برچسب‌ها