شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴

اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درمیان برگزار می‌کند؛

مسابقه کتابخوانی «در محضر یار»

کراپ‌شده - مسابقه کتابخوانی «در محضر یار» شهرستان درميان

مسابقه کتاب‌خوانی «در محضر یار» بر اساس کتاب «شیوه‌های دعوت به نماز» تألیف حجت‌الاسلام‌ محسن قرائتی در شهرستان درمیان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی، طاهره رمضانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان درمیان با بیان این مطلب گفت: «شیوه‌های دعوت به نماز» کتابی ۱۰۵ صفحه‌ای، دارای هفت فصل با عناوین «اهمیت دعوت به نماز»، «اصول و قواعد کلی در دعوت به نماز»، «ویژگی‌های دعوت‌کنندگان به نماز»، «گام‌های مهم پیش از دعوت»، «شیوه‌ها و روش‌های پیش از دعوت»، «وظایف نهادها و مسئولان» و «آسیب‌ها و موانع دعوت» است.
رمضانی با اشاره به همکاری امور بانوان فرمانداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان در برگزاری این مسابقه افزود: شرکت‌کنندگان بالای ۱۴ سال می‌توانند از ۱۲ تا ۳۰ بهمن‌ماه در این مسابقه حضورپیدا کنند.

وی ادامه داد: آیین اختتامیه و اهدای جوایز این مسابقه، ۱۷ اسفندماه هم‌زمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار خواهد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند نسخه اندروید و PDF کتاب و سؤالات مسابقه را از طریق وبلاگ کتابخانه استاد احمدی اسدیه دریافت کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر به کتابخانه‌های عمومی شهرستان درمیان مراجعه کنند.