چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵

به همت کتابخانه عمومی مهدیه هندیجان برگزار شد؛

معرفی کتاب «زبور نور، هزار و یک نکته از زندگی امام مهدی (عج)» به دانش آموزان

کراپ‌شده - معرفي كتاب زبور نور در هنديجان

دانش آموزان مدرسه دخترانه خدیجه کبرا (ص) ضمن بازدید از کتابخانه مهدیه شهر زهره هندیجان در نشست معرفی کتاب «زبور نور، هزار و یک نکته از زندگی امام مهدی (عج)» شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، دانش آموزان مدرسه دخترانه خدیجه کبرا (ص) ضمن بازدید از کتابخانه مهدیه شهر زهره هندیجان در نشست معرفی کتاب «زبور نور، هزار و یک نکته از زندگی امام مهدی (عج)» شرکت کردند.

کبرا خواجوی کتابدار کتابخانه عمومی مهدیه در ابتدای این بازدید با اشاره به نقش کتابخانه عمومی در جامعه گفت: کتابخانه‌ها باهدف رشد سطح فرهنگی و دانش عموم مردم به ارائه خدمات می‌پردازند و بهره‌مندی از این فضا، افراد جامعه را در مقابل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی مصون نگه می‌دارد.

وی با معرفی کتاب «زبور نور» گفت: این کتاب شامل پنج فصل خواندنی است که با شرح مطالب متنوع درباره امام زمان (عج) به آیات و روایات معصومین (ع) و سخنان عارفان و اندیشمندان مسلمان درباره ایشان می‌پردازد.

خواجوی ادامه داد: منابع زیادی درباره نحوه حکومت‌داری امام (عج) در دنیا و نیز ویژگی‌های جسمانی و طبی افراد در هنگام ظهور، در دسترس نیست، اما این کتاب با طرح ابعاد گوناگون امامت عصر (عج) شرایط دنیا در زمان ظهور ایشان را به‌طور منسجم تشریح می‌کند.