یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰

با رویکرد ترویج فرهنگ قرآنی؛

کارگاه آموزشی مدیریت و خودسازی در کتابخانه ولایت اهواز برگزار شد

کراپ‌شده - کارگاه مدیریت و خودسازی در کتابخانه ولایت اهواز

کارگاه آموزشی مدیریت و خودسازی کتابخانه ولایت اهواز با هدف انس مخاطب با قرآن، فراگیری اعمال حسنه و علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوان به کتابخوانی و داستان‌نویسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، زینب قنواتی مسئول کتابخانه ولایت اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت و خودسازی برای کودکان و نوجوانان در کتابخانه ولایت اهواز خبر داد.

مسئول کتابخانه عمومی ولایت اهواز با اعلام این خبر گفت: دریافت تعالیم دینی به‌ویژه در سنین کودکی و نوجوانی، افراد را درمقابل پدیده‌های دنیایی مصون نگه می‌دارد و موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با اشاره به کارگاه‌های آموزشی این کتابخانه، ادامه داد: شیوه آموزش این کارگاه‌ها گفت‌وگومحور است و با مشارکت همه شرکت‌کنندگان اداره می‌شود.

وی افزود: این کارگاه‌های دو ساعته با موضوعاتی مانند مشورت، کنترل خشم، احترام به پدر و مادر، همکاری و همیاری در امورات و ... برگزار می‌شود.

قنواتی بااشاره به هدف برگزاری این کارگاه‌ها، افزود: ایجاد انس با قرآن، فراگیری اعمال حسنه و علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوان به کتابخوانی و داستان‌نویسی از اهداف این برنامه است.