چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶

با حضور جمعی از مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

مراسم معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز برگزار شد

کراپ‌شده - معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه‌های البرز

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با تقدیر از خدمات حجت‌الاسلام شمس الله فلاح، مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی البرز، سعید برزگری به‌عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، مراسم تکریم مدیرکل سابق و معرفی سرپرست جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز با حضور محمد اله‌یاری، معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی؛ عباس نعمتی، مدیرکل حراست؛ مرتضی محمدزاده، مدیرکل امور مجلس و استان‌ها و جمعی از کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، دوشنبه ۲ بهمن‌ماه در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

در این مراسم  محمد اله‌یاری، ضمن تقدیر از فعالیت‌های مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی البرز، گفت: رشد و توسعه کتابخانه‌های استان البرز در سه سال گذشته با همت گروهی همکاران این استان شکل‌گرفته است و حضور و فعالیت‌های ارزنده حجت‌الاسلام فلاح در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در این مدت، بر اعتبار فعالیت‌های این اداره، افزوده است.

معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز گفت: با توجه به اتمام مأموریت حجت‌الاسلام فلاح، سعید برزگری از مدیران پرتلاش، خوش‌سابقه و خوش‌نام نهاد برای مدیریت کتابخانه‌های عمومی استان البرز انتخاب شد؛ وی با فعالیت در حوزه نظارت و ارزیابی، دارای تجربه‌ای مناسب از مسائل مدیریتی نهاد است که کتابخانه‌های البرز را در راستای رشد بیشتر، یاری خواهد کرد.

در ادامه عباس نعمتی، مدیرکل حراست نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور نیز ضمن تشکر از حجت‌الاسلام فلاح برای توسعه کمی و کیفی کتابخانه‌های البرز و اشاره به عدم تمدید حکم مأموریت وی از سوی آموزش‌وپرورش گفت: سرپرست جدید از بدنه نهاد و از جنس کتابداران است که فعالیت به‌عنوان معاون اداره کل مشارکت‌ها و شهرداری‌های نهاد را نیز در کارنامه خود دارد.

مرتضی محمدزاده، مدیرکل امور مجلس و استان‌ها نیز با اشاره به تعامل خوب حجت‌الاسلام فلاح با مسئولان استان البرز، عنوان کرد: این تعاملات زمینه همکاری مناسب بین اداره کل کتابخانه‌های البرز و سایر دستگاه‌های این استان را فراهم کرده است که مدیون تلاش‌های مدیرکل سابق البرز است.