چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴

در سفر مدیرکل کتابخانه‌های چهارمحال و بختیاری به بروجن صورت گرفت؛

بررسی مسائل و مشکلات کتابداران شهرستان بروجن

کراپ‌شده - سفر مدیرکل کتابخانه‌های چهارمحال و بختیاری به بروجن

در سفر یک‌روزه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری به شهرستان بروجن به مسائل و مشکلات کتابداران این شهرستان رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری ضمن گفت‌وگو با کتابداران کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی پرداخت.
خلیل مقدم در این جلسه ضمن اشاره به خطبه‌ای از امام علی (ع) در نهج‌البلاغه با موضوع حسن خلق و نیکی، یاد و خاطره مرحوم علی بارانی از خیرین و اعضا فعال انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر بلداجی از توابع شهرستان بروجن را گرامی داشت.
وی ضمن اشاره به جایگاه سرمایه انسانی به‌عنوان مهم‌ترین رکن هر سازمان، گفت: کتابداران نیروهای ارزشی هستند که بار اصلی رسالت فرهنگی کتابخانه‌ها را در خط مقدم جبهه‌های فرهنگی، به دوش می‌کشند.
مقدم، شناخت بیشتر توان نیروها و توسعه نیروی انسانی را از اهداف دیدارهای صمیمانه با کتابداران برشمرد و افزود: یکی از وظایف مدیران ارشد، تربیت نیروی انسانی کارآمد برای آینده است و هر سازمانی بنا به سیاست خود باید به این مهم عمل کند.
طرح سوالات، انتقادات و پیشنهادات کتابداران و پاسخگویی کارشناسان و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، بخش دیگری از این نشست بود.

گفتنی است کتابداران در این جلسه انتقادات و پیشنهادات خود را در حوزه های مختلف کاری مطرح کردند و کارشناسان به سوالات ایشان پاسخ گفتند.