سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

با حضور کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها برگزار شد؛

جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان لرستان

کراپ‌شده - جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان لرستان

جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی لرستان با حضور با حضور علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان و جمعی از کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان لرستان با حضور علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان و جمعی از کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان، ضمن تقدیر از تلاش و پی گیری همکاران در انجام امور محوله، تلاش و جدیت بیشتر آنها در راستای تحقق اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مبنی بر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را خواستار شد.

جهان‌آرا به تشریح پاره‌ای از مسائل و مشکلات موجود در کتابخانه‌های عمومی استان پرداخت و بر رعایت تعهد کاری، نظم اداری، آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی در راستای رفع موانع و کاستی‌های موجود در کتابخانه‌های عمومی استان تأکید کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان همچنین از ارزیابی فعالیت ادارات کتابخانه‌های عمومی استان بر اساس شاخص‌های تعیین‌شده خبر داد و ابراز امیدواری کرد که روسای ادارات شهرستان‌ها از طریق تعامل با نمایندگان مجلس، فرمانداران، ائمه جمعه و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها بتوانند در راستای بهبود وضعیت کتابخانه‌های عمومی در شهرستان‌ها و رفع مسائل و مشکلات موجود گام بردارند.

در ادامه این جلسه کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها به بیان مباحث و مسائل مربوط به حوزه کاری خود  پرداختند و در پایان پس از تجمیع نظرات و دیدگاه‌ها، مصوبات مربوطه تدوین و به امضای حاضرین در جلسه رسید.