سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان؛

کارگاه آموزشی «آمادگی در برابر زلزله» برگزار شد

کارگاه زلزله

کارگاه آموزشی آمادگی در برابر زلزله با مشارکت اعضای کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان، طاهره جهانگیری، مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان از برگزاری کارگاه آموزشی و نشست معرفی کتاب با موضوع «آمادگی در برابر زلزله» نوشته حسین دانشفر در این کتابخانه خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این برنامه افزایش آگاهی افراد درباره زلزله بود. امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها، در راستای آموزش شیوه‌های درست و اصولی مواجهه با حوادث طبیعی نظیر زلزله به اعضای کتابخانه گام مثبتی برداریم. در واقع برای رویارویی با حوادثی ازاین‌دست، کتاب‌های متعددی نوشته‌شده که مطالعه این آثار ما را توانمند خواهد کرد.

وی اضافه کرد: پس از معرفی کتاب، اعضا با کمک یکدیگر به تهیه روزنامه دیواری با موضوع «راهکارها و اقدامات ضروری در زمان وقوع زلزله» اقدام کردند.

مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان ادامه داد: در حاشیه این برنامه با برگزاری نشست کتاب‌خوان، پنج کتاب با عناوین « چراهای شگفت‌انگیز ارتباطات» نوشته ریچارد مید؛ «ایران در عصر صفویه» نوشته محمدعلی علوی کیا؛ «خوارزمی» نوشته کاروناب برزینا؛ «شاه رفت» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی و «آنک آن یتیم نظرکرده» نوشته محمدرضا سرشار (رهگذر) توسط اعضای کتابخانه معرفی شد.