شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

به همت کتابخانه عمومی شهید بشکار شهر شاوور شهرستان شوش؛

نشست «ایمنی در برابر زلزله» برگزار شد

کراپ‌شده - نشست «ایمنی در برابر زلزله» در شوش

مهدی معلا مسئول کتابخانه عمومی شهید بشکار شهرستان شوش از برگزاری نشست «ایمنی در برابر زلزله» با حضور جمعی از مسئولان شهرشاوور در این کتابخانه عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، به همت کتابخانه عمومی شهید بشکار شهر شاوور، نشست «ایمنی در برابر زلزله» با حضور دین‌دار، شهردار شاوور؛ چاسب بریسم، رئیس شورای شهر شاوور و جمعی از کارمندان و کارگران شهرداری برگزار شد.

معلا با اشاره به همکاری شهرداری و شورای شهر با کتابخانه‌های عمومی برای برگزاری این نشست، گفت: این نشست با هدف ارزیابی و ایمن‌سازی ساختمان‌ها و برنامه‌ریزی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ساختمانی زلزله، برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی شهید بشکار افزود: کارشناسان جمعیت هلال‌احمر در این نشست با اشاره به روش‌های مقاوم‌سازی ساختمان به آموزش وظایف افراد به هنگام وقوع زمین‌لرزه، کمک‌های اولیه به مصدومین و دیگر موارد ضروری پرداختند.

وی افزود: در ادامه نشست، دین‌دار شهردار شاوور با تأکید بر انجام وظایف کارکنان و کارگران از آنان خواست، آمادگی خود برای مواجهه با این رویداد طبیعی را افزایش دهند.

گفتنی است، بازدید شرکت‌کنندگان این نشست از بخش‌های مختلف کتابخانه و آشنایی با خدمات این مرکز از بخش‌های دیگر این نشست بود.