شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸

در معارفه سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی بردسکن مطرح شد؛

تکمیل پروژه کتابخانه عمومی بردسکن با کمک بنیاد برکت

کراپ‌شده -  معارفه سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی بردسکن

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با اشاره به اهمیت اتمام پروژه کتابخانه عمومی بردسکن گفت: این پروژه به دلیل کمبود اعتبار در مراحل اولیه متوقف شده بود، اما پس از واگذاری عملیات اجرایی آن به بنیاد برکت با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان تکمیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، در این مراسم حسین اکبری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با اشاره به فعالیت مطلوب کتابخانه‌های عمومی شهرستان بردسکن در دوره اخیر گفت: کتابخانه‌های عمومی این شهرستان طی چند سال اخیر با تحول و توسعه خوبی مواجه بوده‌اند.
اکبری با اشاره به واگذاری کتابخانه در حال ساخت بردسکن به بنیاد برکت، افزود: احداث این پروژه به دلیل کمبود اعتبار در مراحل اولیه، متوقف شده بود، اما پس از واگذاری عملیات اجرایی آن به بنیاد برکت با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان تکمیل خواهد شد.
در ادامه، علی نیا فرماندار بردسکن ضمن تشکر از اهتمام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برای پیگیری امور کتابخانه‌های شهرستان گفت: شهرستانی پویا و زنده است که با کتاب و رسانه انس داشته باشد و بردسکن در این دو حوزه موفق عمل کرده است.  
وی افزود: خلاقیت و صداقت در حوزه کاری از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مدیر موفق است.
در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات رضا حاتمی رئیس پیشین اداره کتابخانه‌های عمومی بردسکن طی حکمی، مهدی زارعی به‌عنوان سرپرست جدید شهرستان منصوب شد.

گفتنی است، بازدید حسین اکبری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی از کتابخانه‌های عمومی استاد احمد آرام بردسکن و استاد احمد گلچین معانی شهرآباد، همچنین پروژه‌های کتابخانه‌ای شهر انابد، بردسکن و روستای شفیع‌آباد بخش پایانی این برنامه بود.