سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷

در جلسه اخلاق اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی عنوان شد؛

خدای متعال به یاری مؤمنان می‌آید

کراپ‌شده - جلسه اخلاق اداری اداره کل استان مرکزی

حجت‌الاسلام عبداللهی با اشاره به سنت یاری خداوند، گفت: خدای متعال به یاری مؤمنان می‌آید و این‌یک سنت الهی است، اما افسوس که گاهی به سبب ضعف ایمان‌ به منابع و افراد دیگر توسل می‌جوییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، جلسه اخلاق اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور حجت‌الاسلام بداللهی، استاد حوزه و دانشگاه؛ علی‌اکبر احمدی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی و جمعی از کارشناسان ستادی و رؤسای ادارات شهرستان‌ها در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبداللهی در این نشست، گفت: اساس عالم بر محور توحید است و خدامحوری اصلی است که بر اصول دیگر حکومت دارد.
عبداللهی در ادامه با اشاره به اهمیت شناخت طیب و خبیث از دیدگاه قرآن کریم، مهم‌ترین ویژگی افراد طیب را خداباوری و خدامحوری دانست و ادامه داد: خدای متعال در قرآن کریم فرموده است اگر بر او توکل کنیم و از دستورات او و جانشینانش؛ انبیاء الهی و ائمه معصومین (ع)؛ اطاعت کنیم به سعادت ابدی می‌رسیم و در دنیا و آخرت موفق خواهیم بود.
این مدرس اخلاق ادامه داد: در این عالم انسان‌های طیب از طیبین و افراد خبیث از الگوهای خبیث پیروی می‌کنند.

حجت‌الاسلام عبداللهی در ادامه با اشاره به یاری خداوند در رویدادهای تاریخی مانند واقعه طبس و توفان شن، گفت: خدای متعال به یاری مؤمنان می‌آید و این‌یک سنت الهی است، اما افسوس که گاهی به سبب ضعف ایمان‌ به منابع و افراد دیگر توسل می‌جوییم.