یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶

به همت کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین برگزار شد؛

برگزاری کارگاه‌های مهارت‌آموزی متنوع برای شهروندان قزوینی

کراپ‌شده -  کارگاه‌های مهارت‌آموزی متنوع برای شهروندان قزوینی

مسئول کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین از برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، فریبا حاجی فتحعلی مسئول کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین درباره این کارگاه‌ها گفت: بخش قابل‌توجهی از این کارگاه‌ها حول محور موضوعات مفید و جذاب برای مخاطب کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی مهارت رنگ‌ها ویژه کودکان خردسال با محوریت کتاب «باز کن، ببین رنگارنگ» اثر چاک مورفی و کارگاه قصه‌گویی به سبک محاوره بر اساس معرفی کتاب علمی «گربه کوچولوی سفید و خفاش» ویژه کودکان پیش‌دبستانی مدرسه قدس از اقدامات این کتابخانه برای مخاطب کودک بود.

حاجی فتحعلی افزود: کتابخانه علامه رفیعی به مناسبت فصل زمستان به برگزاری نمایشگاهی ویژه کودکان با موضوع کودک و زمستان، اقدام کرد که معرفی فصل زمستان و برپایی جشن تولد برای کودکان متولد دی‌ماه نیز بخشی از این برنامه بود.

وی ادامه داد: همچنین جمعی از اعضاء کتابخانه علامه رفیعی با حضور در نشست کتاب‌خوان، «ملکه برفی» نوشته مژگان گروای، «پی‌پر و نی‌نی کوچولوی جدید» نوشته حسین فتاحی، «مثل فرشته‌ها» نوشته فریبرز لرستانی، «شب یلدا» نوشته روشنک حیدری، «یه قاچ هندوانه» نوشته زهرا داوری و «کی بود کی بود» نوشته افسانه شعبان نژاد را با سایر شرکت‌کنندگان به‌اشتراک گذاشتند.