سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹

در راستای توسعه کتابخوانی در اصفهان انجام شد؛

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

کراپ‌شده - دیدار مدیرکل ارشاد ا اصفهان با سرپرست اداره کل کتابخانه‌ها

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان، حجت‌الاسلام‌ محمدعلی انصاری در این دیدار با تأکید بر حفظ همدلی و همکاری بین این دو مجموعه گفت: کتابخانه‌های عمومی و ادارات ارشاد اسلامی از یک خانواده هستند و بخش مهمی از نتایج حوزه فرهنگ در کتابخانه‌های عمومی منعکس می‌شود.

وی بازخورد اجرای برنامه‌های مشترک در سطح جامعه را مثبت ارزیابی کرد و ضمن اعلام آمادگی کامل در این خصوص افزود: برنامه‌ریزی به‌منظور برگزاری برنامه‌های مشترک در زمینه‌های کاری مرتبط و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، امری ضروری است.

در ادامه امیر هلاکویی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان با اشاره به فعالیت ۱۸۰ باب کتابخانه نهادی در این استان گفت: همه ظرفیت کتابخانه‌های عمومی در اختیار حوزه فرهنگ است و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌ها و مراکز، همواره از مهم‌ترین رویکردهای اداره کل کتابخانه‌های عمومی است.

در پایان این دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن بازدید از کتابخانه ابن مسکویه از تلاش ارزشمند کتابداران در جهت توسعه مطالعه تقدیر کرد.