سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰

در راستای ارتقاء عملکرد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

گروه «سنجش و ارزیابی عملکرد نهاد» از کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد

کراپ‌شده - بازديد از كتابخانه هاي كهگيلويه

گروه «سنجش و ارزیابی عملکرد نهاد» به سرپرستی سعید برزگری، مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد در ادامه بازدیدهای استانی، از اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، گروه «سنجش و ارزیابی عملکرد نهاد» در ادامه بازدیدهای خود در سال جاری، با سرپرستی سعید برزگری مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، ۱۱ تا ۱۳ دی‌ماه  از کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

برزگری، هدف از سفر به کهگیلویه و بویراحمد را نظارت بر عملکرد مجموعه کتابخانه‌های عمومی این استان دانست و گفت: این بازدیدها به‌منظور نظارت بر عملکرد مدیرکل و تعامل وی با سایر نهادها و مراجع قانون استان، ارتقای سطح رضایت‌مندی کتابداران، اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و دقت در پایبندی به ضوابط و مقررات، توسط گروه سنجش و ارزیابی عملکرد نهاد در سفر به کتابخانه‌های شهری و روستایی این استان انجام شد.

وی افزود: در این بازدید سه‌روزه، پس از دیدار با کتابداران کتابخانه‌های عمومی به شکل مستقیم در جریان مسائل و مشکلات نیروهای نهادی و کتابخانه‌های عمومی قرار گرفتیم.

مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، گفت: برگزاری جلسه در اداره کل، پیرامون گفت‌وگو درباره مسائل و مشکلات این مرکز و کارکنان و کارشناسان ستادی بخش دیگری از این بازدید بود.

برزگری خاطرنشان کرد: همه مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی از منظر فنی و خدمات‌رسانی، همچنین بررسی نحوه فعالیت روسای ادارات و مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی ارزیابی می‌شود و در اختیار دبیر کل نهاد، قرار خواهد گرفت.