دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸

در همدان برگزار شد؛

نمایشگاه آثار مفاخر دینی ویژه کنگره آیت‌الله آقانجفی همدانی

کراپ‌شده - نمایشگاه آثار مفاخر دینی ویژه کنگره آیت‌الله آقانجفی همدانی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان از برگزاری نمایشگاه آثار مفاخر دینی استان ویژه کنگره آیت‌الله آقانجفی همدانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان، عاطفه زارعی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان با اشاره به برپایی نمایشگاهی در کنگره بین‌المللی آیت‌الله آقانجفی همدانی گفت:‌ نمایشگاهی از کتاب‌های مفاخر دینی و علمای بزرگ استان همدان در کنگره آیت‌الله نجفی برگزار شد.

‌وی با اشاره به نمایش آثاری از مفاخر دینی استان در سالن همایش‌های علوم پزشکی همدان، گفت: کتاب «درخشان پرتوی از اصول کافی»، «مسیحا مژده مهدی موعود(عج)» و «انوار درخشان در تفسیر قرآن» از جمله آثار آیت‌الله آقانجفی همدانی بود که در این نمایشگاه ارائه شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان افزود: ارائه مشاوره در خصوص کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های عمومی استان و خدمات این مراکز فرهنگی به مراجعه‌کنندگان از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه بود.

زارعی تأکید کرد: تألیفات مختلفی از مفاخر دینی استان موجود است که تاکنون در یک جا گردآوری نشده بود و  با همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور خانواده مرحوم آیت‌الله نجفی همدانی در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: این رویداد فرهنگی با استقبال خوبی از جانب مسئولان و مردم مواجه شد.