دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اردبیل در دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار عنوان کرد؛

در سه سال اخیر، شاهد افتتاح ۱۲ باب کتابخانه عمومی بودیم

کراپ‌شده - ديدار مدیرکل اردبیل با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی اردبیل در دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در خصوص فعالیت‌ها و مشکلات کتابخانه‌های عمومی گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی اردبیل، رباب عزیزخانی در دیدار با ندایی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، ضمن تبریک انتصاب وی به مسئولیت جدید، از ساخت، تکمیل و افتتاح ۱۲ باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی در سه سال اخیر خبر داد.

وی، مشارکت خیرین در این پروژه‌های عمرانی را تحسین‌برانگیز خواند و افزود: خوشبختانه در ساخت، تکمیل و تجهیز این کتابخانه‌ها، شاهد حمایت فرمانداران محترم و مشارکت بانک پاسارگاد و بنیاد علمی آموزشی قلم چی بوده‌ایم.

وی با اعلام خبر افتتاح کتابخانه مرکزی بیله سوار با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی و کتابخانه عمومی روستای شام اسبی اردبیل با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در ماه‌های آینده، تصریح کرد: تکمیل این پروژه‌ها نیازمند حمایت مسئولان ارشد استان است.

عزیزخانی، همچنین تکمیل و تجهیز سالن همایش کتابخانه مرکزی اردبیل را از جمله مهم‌ترین نیازهای عمرانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان دانست و تأکید کرد: در صورت حمایت مسئولان و افتتاح این سالن، شاهد برگزاری بسیاری از مراسم فرهنگی و استانی در این مرکز خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از موفقیت کتابخانه‌های عمومی استان در اتمام پروژه‌های عمرانی، این موفقیت را در بین ارگان‌های اجرایی و فرهنگی، کم‌نظیر توصیف کرد و گفت: امیدوارم با اتخاذ تدابیر لازم، شاهد تکمیل پروژه‌های باقیمانده باشیم.

ندایی، با اشاره به اهمیت کتابخانه‌های عمومی در توسعه فرهنگی و علمی تصریح کرد: با رشد کمی و توسعه کیفی کتابخانه‌های عمومی، شاهد کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و بزه‌های کیفری خواهیم بود.