شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰

با حکم دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد

روح اله منوچهري

روح‌الله منوچهری طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طی حکمی از سوی علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روح‌الله منوچهری به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب شد.

متن حکم دبیرکل نهاد به شرح زیر است:

جناب آقای روح‌الله منوچهری

با سلام

پیرو ابلاغ شماره ۱۱/۵۸۹۰۲/ک ن مورخ ۹۵/۱۲/۱۱ نظر به تخصص، تجربیات و تعهد جنابعالی در عرصه فرهنگی و با توجه به تصویب کمیته انتصاب مدیران کل مورخ ۹۶/۰۸/۱۵ به موجب این حکم به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس منصوب می‌شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه‌ی کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

و من الله توفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

منوچهری دانش‌آموخته رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی در مقطع دکتری و از کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان فارس است که پیش از این به‌عنوان رئیس کتابخانه، و سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فعالیت داشته است.