چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵

با هدف ایجاد نشاط در کودکان مناطق زلزله‌زده صورت گرفت؛

حضور کتابدار ایلامی در مناطق آسیب‌دیده سرپل ذهاب

کراپ‌شده - حضور کتابدار ایلامی در سرپل ذهاب

هدی زارعی، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع)، باهدف افزایش روحیه و ایجاد نشاط در کودکان مناطق زلزله‌زده در سرپل ذهاب حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، هدی زارعی، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع)، باهدف افزایش روحیه و ایجاد نشاط در کودکان مناطق زلزله‌زده در سرپل ذهاب حضور یافت.

زارعی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام درباره این اقدام گفت: در مناطق زلزله‌زده با استقبال گرم کودکان و خانواده‌ها مواجه شدم و با حضور در چادرها و دعوت از کودکان برای مشارکت در بازی‌ها و فعالیت‌های کتاب محور، سعی کردم ضمن رفع بخشی از اضطراب موجود، آنان را سرگرم کنم.
وی گفت: در ادامه به‌منظور گسترش شادابی و نشاط با ایجاد فضایی ویژه کودک و نوجوان، برنامه‌هایی مانند نشست قصه‌گویی، اهداء کتاب و... برای کودکان برگزار شد.

کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) افزود: برگزاری کارگاه آموزش و مسابقه نقاشی یکی از دیگر برنامه‌های این روز بود.

وی گفت: به همت مسئول کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) نمایشگاهی از نقاشی‌های برگزیده این کارگاه در کتابخانه برگزار شد.

زارعی با اشاره به برگزاری کارگاه کاردستی برای کودکان این مناطق، گفت: برگزاری نشست قصه‌گویی و جمع‌خوانی کتاب نیز از دیگر برنامه‌های ما در این مناطق بود که کودکان زیادی را جذب کرد.

زارعی گفت: اهدای اسباب‌بازی، کتاب و لباس گرم به شرکت‌کنندگان، بخش پایانی این فعالیت‌ها بود.