یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

با همکاری نهاد و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران انجام می شود؛

افتتاح طرح پژوهشی «خدمات کتابخانه‌های عمومی ایران»

خدمات کتابخانه عمومی

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، طرح پژوهشی «خدمات کتابخانه‌های عمومی ایران» را با هدف شناسایی، انتخاب و طراحی خدمات جدید کتابخانه‌ای با استفاده از روش‌های علمی و به‌روز، اجرا می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در ادامه همکاری‌های مشترک نهاد و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، آیین افتتاح طرح «خدمات کتابخانه‌های عمومی ایران» ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۲۷ آذرماه در تالار شورا واقع در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

در این نشست که با حضور معاونان و مشاوران دبیرکل، مدیران کل نهاد و تعدادی از استادان دانشگاهی برگزار خواهد شد، فاطمه فهیم‌نیا مدیر گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه تهران و محمد ابویی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران به عنوان مجریان طرح به ایراد سخنرانی درخصوص ضرورت توجه به خدمات کتابخانه‌های عمومی خواهند پرداخت.

این طرح با هدف شناسایی خدمات جاری کتابخانه‌ای در سطح ایران و جهان، انتخاب خدمات جدید کتابخانه‌ای که در ایران قابلیت استفاده و پیاده سازی دارد و همچنین طراحی خدمات انتخاب شده با استفاده از روش‌های علمی و به‌روز در بسته های خدمتی طی ۲۰ ماه اجرا می‌شود تا از این طریق موجب رونق فعالیت‌ها، استفاده از امکانات بالقوه و ایجاد انگیزه در کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور شود.