سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰

به‌منظور بررسی وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام؛

بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از پروژه‌های عمرانی غرب استان

بازدید کلاردشت

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از پروژه‌های عمرانی و رفاهی در غرب استان و کتابخانه‌های عباس‌آباد و سلمان شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، آرزو ولی پور،‌مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با همراهی گروه کارشناسی اداره کل، ۲۰ آذرماه از پروژه‌های عمرانی کتابخانه‌های عمومی شهدای عباس‌آباد، کوثر سلمانشهر، شهید نجفی سید محله و شهدای اسبچین بازدید کرد.

وی در بازدید از پروژه‌های عمرانی غرب استان اظهار داشت: افزایش سرانه فضای کتابخوانی از مطالبات مهم فرهنگی جامعه است و ما موظفیم با حمایت‌های دولت و ورود خیرین،‌ این پروژه‌های نیمه‌تمام را با بهترین کیفیت در اختیار مردم قرار دهیم. در تکمیل این پروژه‌ها به ساختمان‌های قدیمی کتابخانه‌های عمومی توجه داریم و سعی می‌کنیم استانداردهای لازم جهت ایجاد فضایی مناسب، جذاب و مقاوم را رعایت کنیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همچنین در گفتگو با کتابداران شهرستان عباس‌آباد اذعان داشت: مشاوره برای هدایت فرایند کتابخوانی از مهم‌ترین وظایف کتابدار است؛ لازمه این امر آگاهی و مطالعه کتابداران است. لذا شایسته است بر میزان مطالعه خود بیفزاییم و برای ارائه خدمات مشاوره پایانی قائل نشویم و روزبه‌روز خود را به سلاح بصیرت و دانایی مجهز کنیم.

وی همچنین از اقدامات مثبت و اثربخش کتابداران در روستاهای کلاردشت قدردانی کرد.