یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶

هم‌زمان با هفته وحدت انجام گرفت؛

بازدید نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس از کتابخانه شهید حمید باکری سردرود

بازدید ساعی از کتابخانه سردرود

زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، هم‌زمان با هفته وحدت زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس و اعضای شورای شهر سردرود از بخش‌های مختلف کتابخانه در حال بازسازی شهید حمید باکری بازدید کردند.

در این بازدید که در حاشیه جلسه شورای اداری شهر سردرود انجام شد، جواد حیدرزاده، مسئول کتابخانه ضمن معرفی بخش‌های مختلف کتابخانه و روند توسعه این بخش‌ها اظهار داشت: برای توسعه کتابخانه تاکنون مبلغ زیادی از طریق کمک‌های خیرین و درآمد نیم درصد هزینه شده و جهت تکمیل این پروژه مبلغ قابل توحه دیگری هم مورد نیاز است.

وی در ادامه با اشاره به مسائل و مشکلات  کتابخانه‌ عمومی سردرود، در خصوص شیوه تأمین اعتبار لازم جهت تکمیل کتابخانه در دست احداث و همچنین شاداب سازی فضای آن به بیان مطالبی پرداخت.

در ادامه زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت پیگیری و تکمیل روند بازسازی و توسعه کتابخانه، اظهار داشت: برای ارائه خدمات فرهنگی به مردم باید بسیجی همگانی صورت گیرد و شایسته است کتابخانه‌های عمومی در مسیر ارائه برنامه‌های مفید به مردم یاری شوند.