دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵

به کوشش کتابخانه عمومی الغدیر شهرستان بیرجند برگزار شد؛

رونمایی از کتاب «خط‌های خاکستری» با حضور نویسنده اثر

کراپ‌شده - نقد خطهاي خاكستري3

نشست رونمایی از کتاب «خط‌های خاکستری» با حضور نویسنده اثر و جمعی از علاقه‌مندان به شعر و ادب فارسی در کتابخانه عمومی الغدیر شهرستان بیرجند برگزار شد.

به گزارش اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی، نقد و بررسی کتاب «خط‌های خاکستری» با حضور حبیب حاجی پور، نویسنده اثر؛ یاوری، رئیس انجمن سینمای جوان بیرجند و جمعی از کارشناسان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی بیرجند، یکشنبه ۵ آذرماه ۹۶ در کتابخانه الغدیر این شهرستان برگزار شد.

کتاب «خط‌های خاکستری» حاوی اشعاری با مضامین عاشقانه و اجتماعی، سروده دکتر حبیب حاجی پور است که توسط انتشارات فکر بکر منتشر شده است.

حبیب حاجی پور، متولد سال ۱۳۶۶ در روستای بیدسک سماع از توابع شهرستان بیرجند، فعالیت خود در زمینه شعر و ادب را از دوران دبیرستان آغاز کرده و همواره حضوری فعال در کنگره‌ها و شب‌های شعر خراسان رضوی داشته است و درحال‌حاضر نیز عضو انجمن ادبی خاوران است.

وی عنوان برگزیده جشنواره‌های مختلف ادبی مانند جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در کرمان، سوگواره ملی عاشورایی در بیرجند، جشنواره منطقه‌ای بانوی آفتاب در زاهدان، جشنواره منطقه چشمه‌سار جود در سبزوار، جشنواره ملی دانشجویی شعر اهل‌بیت (ع) و چندین جشنواره استانی را در کارنامه خود دارد.