چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸

در اقدامی خیرخواهانه؛

برترین خدمتگزارِ کتابخانه‌های عمومی کشور جایزه نقدی خود را به زلزله‌زدگان کرمانشاه تقدیم کرد

نیکدل

غلامرضا نیکدل‌پاشاکی در اقدامی خیرخواهانه، جایزه نقدیِ «خدمتگزار برتر کتابخانه‌های عمومی کشور» را به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، غلامرضا نیکدل‌پاشاکی در اقدامی خیرخواهانه، جایزه نقدیِ «خدمتگزار برتر کتابخانه‌های عمومی کشور» که از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به پاسِ کسب ‌این عنوان به وی اهداء شده بود را  به هموطنان زلزله‌زده در استان کرمانشاه تقدیم کرد.

غلامرضا نیکدل‌پاشاکی از کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآبادِ استان البرز است که در مراسم بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان خدمتگزار برتر کشور معرفی شده بود.

گفتنی است مراسم بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» روز چهارشنبه ۲۴ آبان با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی و علی مرادخانی معاونان امور فرهنگی و امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مجید غلامی‌جلیسه دبیر بیست و پنجمین دوره هفته کتاب و جمعی از مدیران و مسئولان فرهنگی و کتابداران در تالار وحدت تهران برگزار شد.