شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱

در اقدامی قابل تحسین صورت پذیرفت؛

اهدای جوایز پیاده روی کتابداران کهگیلویه وبویراحمدی به زلزله زدگان کرمانشاه؛

همایش پیاده روی کتابداران

در اقدامی قابل تحسین تمامی هدایا وجوایز مسابقه پیاده روی کتابداران کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبرگفت: تمامی جوایز مسابقه پیاده روی روز  گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، به زلزله زدگان هموطن در استان کرمانشاه اهدا شد.
یاسر رحیمیان تصریح کرد: کتابداران کتابخانه های عمومی در این اقدام پسندیده و خودجوش این جوایز را به صورت نقدی وغیر نقدی به هموطنان شهرهای زلزله زده اهدا کردند.   

رحیمیان اظهارداشت : این همایش پیاده روی از کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی و حدفاصل امامزاده فرج الله(ع) تا آستان مقدس ام امامزاده عبدالله(ع) شهر یاسوج برگزار شد و کتابداران این مسیر را همراه با شور وشعف پیاده طی کردند. 

وی همچین افزود:  همچنین در پایان این همایش جمع خوانی کتاب"خلق عظیم پیامبر(ص) "نوشته علی احمدی خواه" توسط کتابداران معرفی و خوانش شد.

گفتنی است این پیاده روی روز پنجشنبه در ششمین روز از هفته کتاب و برنامه های گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با همکاری کتابخانه های عمومی استان، انجمن خیرین کتابخانه ساز  و فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد انجام پذیرفت.

در پایان این همایش پیاده روی تمامی هدایای نقدی و غیر نقدی شامل(کارت هدیه، پتو و البسه گرم) توسط کارکنان و کارشناسان کتابخانه های عمومی استان در محل ستاد جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر استان، به مردم زلزله زده و اسیب دیده کرمانشاه اهدا شد.

برچسب‌ها