چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹

به مناسبت ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛

تجدید میثاق کتابداران کتابخانه های عمومی آبدانان با شهداء

آبدانان

کتابداران اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان با آرمان‌های والای شهدای این شهرستان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ بوستانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان از تجدید میثاق کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان با شهداء خبر داد.

بوستانی گفت: همزمان با شروع هفته کتاب و کتاب‌خوانی در آبان ماه ۹۶، کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان به همراه مسئولین ادارات با حضور در گلزار شهدا با قرائت فاتحه و عطر افشانی مزار شهدا، با مقام والای شهدای این شهرستان تجدید میثاق کردند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان افزود: این مراسم به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان و همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور معاونت فرماندار و مسئولان ادارات در گلزار شهدای آبدانان برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان گفت: اقتدار و امنیتی که امروز در جامعه ما حاکم است مدیون و مرهون خون پاک شهدا است.

وی افزود: شهیدان همواره زنده هستند و شهادت راهی برای رستگاری و پیروزی دین است و همه ما مدیون شهدا هستیم و امروز وظیفه ما انتقال ارزشهای آنان به نسل های آینده است و شهدا با ایثارگریها و جانفشانی های خود چنان حماسه ای خلق کردند که انسان را متحیر می کند که امید است با انجام وظایف و تکالیف قانونی خود در محضر شهدا شرمنده نشویم و با پیروی از شهدا در کلیه امور موفق و سربلند شویم.