دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶

همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» صورت پذیرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام با خانواده شهید میرعباس نقدی

شهیدنقدی

مراد جلیلیان در دیدار با خانواده شهید میرعباس نقدی، آرامش و امنیت امروز جامعه را مدیون جانفشانی شهدای گرانقدری عنوان کرد که با نثار جان خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، مراد جلیلیان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» با همراهی سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان در دیدار با خانواده شهید میرعباس نقدی گفت: احترام به مقام شامخ شهداء و خانواده محترم آنها وظیفه همه ماست. آرامش و امنیت امروز جامعه مدیون جانفشانی شهدای گرانقدری است که با نثار جان خود درخت تنومند انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

وی با اشاره به لزوم پیروی از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی به عنوان وظیفه‌ آحاد جامعه، افزود: همه ما باید راه شهداء را با پایداری و قوت ادامه دهیم. از خداوند بلندمرتبه خواستارم که همه ما را از رهروان صدیق آن انسان‌های بزرگ و ارزشمند قرار دهد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود از مادر شهید میرعباس نقدی تقدیر کرد.