دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸

هم‌زمان با ایام بزرگداشت کتاب،‌کتابخوانی و کتابدار؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیب و سوران برگزار شد

انجمن کتابخانه های عمومی سیب وسوران

هم‌زمان با ایام بزرگداشت کتاب،‌کتابخوانی و کتابدار، دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیب و سوران در سال ۹۶ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان، دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیب و سوران برگزار شد.

 محمد بامری، معاون فرماندار شهرستان سیب و سوران در این نشست با تبریک ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، گفت: اقدامات اداره کل کتابخانه‌های عمومی در شهرستان قابل تقدیر است و امیدواریم با رفع مشکلات موجود، مطالعه و کتابخوانی در شهرستان توسعه یابد.

وی افزود: باید از فضاهای فرهنگی که مکانهایی خدماتی هستند به نحو احسن استفاده شود. همچنین، با توجه به محدود بودن منابع مالی کتابخانه‌های عمومی باید از ظرفیت خیرین جهت ترویج کتاب و کتابخوانی بهره برد.

میر احمد هاشم زهی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی سیب و سوران نیز در این جلسه  با  تقدیر از اعضای انجمن، به تشریح خدمات نهاد کتابخانه‌های عمومی جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی پرداخت و گفت: هرچقدر تلاش‌ها جهت رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی بیشتر باشد، شاهد پیشرفت فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهیم بود.

برچسب‌ها