یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰

در اولین روز از ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛

تجدید میثاق کتابداران بوشهری با آرمان‌های شهیدان انقلاب اسلامی

تجدید میثاق جامعه ی کتابداران استان با آرمان های جاوید شهیدان انقلاب اسلامی

هم‌زمان با فرارسیدن ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کتابداران بوشهری با آرمان‌های جاوید شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی بوشهر، هم‌زمان با فرارسیدن ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کتابداران بوشهری با آرمان‌های جاوید شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

علی هاشمی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این مراسم اظهار داشت: مهم‌ترین نقش در مسیر و اهداف انقلاب اسلامی ایران را شهدا ایفا کردند و ما امروز مدیون آنان هستیم. توفیق بزرگی است که اولین روز از ایام  بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان بوشهر با تجدید میثاق با شهدا و زیارت ایشان آغاز می‌شود. اگر بخواهیم در شرایط کاری، برکتی به وجود بیاید و مسیر درست و اصولی را بپیماییم باید از شهدا استمداد طلبیم.

وی گفت: بهترین خدمت برای ادامه راه شهدا این است که اهداف آن‌ها را بشناسیم و در جهت ترویج و نهادینه کردن این اهداف تلاش کنیم و قطعاً هدف شهدا چیزی جز حفظ نظام اسلامی نبود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر عنوان کرد: در این مکان مقدس پیمان می‌بندیم راه مقدس، آرمان‌ها و اهداف بلند شهدای عزیز را سرلوحه زندگی و رفتار سازمانی و فردی خویش قرار دهیم.