سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷

به همراهی مسئولان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران؛

آرزو ولی‌پور از کتابخانه های عمومی شهرستان های بهشهر و گلوگاه بازدید کرد

بازدید مدیرکل مازندران از کتابخانه های استان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران ضمن بازدید از کتابخانه‌های عمومی شرق استان مازندران با کتابداران این شهرستان ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یکشنبه ۱۴ آبان به همراه معاون امور کتابخانه ها و مشارکت ها ، مسئول حراست و تعدادی از کارشناسان اداره کل از کتابخانه عمومی آیت الله فاضلی یانه سر ، کتابخانه عمومی شهید عظیمی گلوگاه ، کتابخانه عمومی مرحوم حبیبی لمراسک ، کتابخانه عمومی شهید محمدیان خلیل شهر ، کتابخانه عمومی شماره ۱ و ۲ شهرستان بهشهر و همچنین کتابخانه عمومی آیت الله ایازی رستم کلا بازدید کرد و با کتابداران در خصوص مشکلات آنها گفتگو کرد و نظرات و پیشنهادات آنها را مورد بررسی قرار داد.

وی همچنین به لزوم شاداب سازی محیط کتابخانه‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: ایجاد فضای زیبا و مناسب با تاثیرگذاری مستقیم در روحیه کتابداران موجب افزایش کارآیی شده و در جذب اعضا به کتابخانه نیز نقش مهمی خواهد داشت و مسئولین کتابخانه‌ها نسبت به این موضوع مهم توجه و اهتمام ویژه ای باید داشته باشند.

ولی‌پور با قدردانی از اجرای طرح‌های مبتکرانه مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی افزود: از این طرح‌های کتابداران در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و رشد شاخص‌های کتابخانه‌ای حمایت خواهد شد.