چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷

با حضور مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گلستان صورت گرفت؛

برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه ورزشکاران

کراپ‌شده - برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه ورزشکاران در گلستان

نشست کتاب‌خوان ویژه ورزشکاران با حضور مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گلستان و جمعی از ورزشکاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان، نشست کتاب‌خوان کشوری ویژه ورزشکاران با حضور قوانلو، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان و جمعی از مسئولان و ورزشکاران در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان برگزار شد.

 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان در ابتدای این نشست گفت: نشست‌های کتاب‌خوان در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ کتابخوانی از ابتدای سال ۹۳ در سراسر کشور برگزار می‌شود و این اداره کل نیز از سال نودوپنج برای ارائه سیر مطالعاتی نشست‌های کتاب‌خوان ویژه اقشار و معرفی کتاب‌هایی با موضوعات خاص، برنامه‌هایی متنوعی اجرا کرده است.

قوانلو افزود: انجام فعالیت‌های فرهنگی و حرکت در مسیر کتابخوانی مستلزم همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی است و امضای تفاهم‌نامه با بیست‌وپنج دستگاه و ارگان بخشی از تلاش اداره کل کتابخانه‌های گلستان در جهت گسترش کتابخوانی در استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست گفت: شخصیت‌های ورزشی به‌واسطه تأثیرگذاری اجتماعی باید افرادی اهل مطالعه باشند.

ورزشکاران باید از آخرین اطلاعات آگاه باشند و این مهم، ضرورت مطالعه را به‌عنوان یک رسالت فردی و اجتماعی به ورزشکاران یادآوری می‌کند.

در این نشست مریم دانای طوس، کتاب «همخونه» را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت. امین طبرسی «اعتمادبه‌نفس در ده روز» را به علاقه‌مندان معرفی کرد. زینب نازی اول درباره تجربه مطالعه «تنظیم هیجان‌ها و رفتارهای ناشی از آن» سخن گفت و محمدکاظم ناصری محمدآبادی نیز به معرفی «مدیریت زمان» پرداخت.

اهدای لوح تقدیر به معرفی‌کنندگان کتاب، بخش پایانی این نشست کتاب‌خوان بود.