یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳

در جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری مطرح شد؛

تأکید مدیرکل بر پایبندی به قانون در اجرای مقررات اداری و نگاه عدالت محور

امر به معروف

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری بر لزوم پایبندی به قانون در اجرای مقررات اداری و نگاه عدالت محور تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر ستاد استان به ریاست فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و با حضور روسای ادارات شهرستان‌ها و کارشناسان ستاد ۲۵ مهرماه در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

در این نشست مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تشریح اصول و ضوابط تشکیل و فعالیت ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر بر ضرورت رعایت شأن و حرمت افراد تأکید کرد و امربه‌معروف و نهی از منکر را کاری ظریف، خاص و بسیار  ارزشی دانست.

وی اظهار داشت: فریضه مقدس امربه‌معروف و نهی از منکر، همان قانون نظارت همگانی است و به‌عنوان وظیفه به ما تکلیف شده است.

خلیل مقدم، پایبندی به قانون در اجرای مقررات اداری و نگاه عدالت محور را بسیار بااهمیت دانست و اذعان داشت: باید در انجام تمامی امور بر خود نظارت و کنترل داشته باشیم؛ خدا را در همه حال  ناظر بر اعمال و رفتارمان بدانیم و با وجدانی آگاه و در نظر گرفتن اخلاق کارها را پیش‌بریم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در بخش دیگری از سخنان خود بر بیانات دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سفر به استان خوزستان اشاره و پیروی از برنامه‌ها و سیاست‌های نهاد را مهم‌ترین اولویت کتابخانه‌های عمومی استان دانست.