چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی؛

بخشدار مرکزی قزوین بر ساخت کتابخانه مستقل در اقبالیه تاکید کرد

جلسه اقبالیه

بخشدار مرکزی قزوین در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی اقبالیه اظهار داشت: با توجه به شرایطی که کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی اقبالیه در حال حاضر داراست راه اندازی یک کتابخانه مجهز و مستقل برای این شهر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، محمد علیخانی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و همراهی مسئولان شرایط مناسبی برای کتابخانه اقبالیه ایجاد شده و مشکلات در این زمینه رفع گردد.

وی ادامه داد: اقبالیه از شهرهای مهم و مهاجرپذیر استان است که لزوم اجرای برنامه های فرهنگی در آن احساس می شود ، زیرا به واقع هرچه بیشتر در زمینه افزایش برنامه های مفید فرهنگی گام برداریم به همان میزان از آسیب های اجتماعی جلوگیری شده است.

در این جلسه همچنین وحیده حقیقی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین روند طی شده برای راه اندازی یک کتابخانه مستقل در اقبالیه و مشکلات و کمبودهای موجود در این زمینه را مطرح کرد.

علی نوروزی مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی اقبالیه نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در این کتابخانه را تشریح کرد.

اکبرپورشهردار اقبالیه نیز در این جلسه راهکارهایی در رابطه با احداث یک کتابخانه مناسب برای اقبالیه ارایه داد.

بیگدلی رییس شورای اسلامی شهر اقبالیه نیز در این جلسه از حمایت شورا برای رفع مشکلات کتابخانه اقبالیه و ارایه خدمات هرچه بهتر و با کیفیت تر به مخاطبان خبر داد.

در این جلسه همچنین با حضور بخشدار مرکزی، شهردار، رییس شورای شهر، اعضا شورای شهر و دیگر اعضا انجمن کتابخانه اقبالیه از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شد.