دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷

به مناسبت روز جهانی کودک؛

کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد میزبان برنامه‌های متنوع فرهنگی شدند

کراپ‌شده - روز جهاني كودك در کهگیلویه و بویراحمد

بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی به همراه تقدیر از کودکان شرکت‌کننده در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش‌های کودک کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، یاسر رحیمیان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با اعلام خبر برگزاری ۳۲ برنامه فرهنگی متنوع در روز جهانی کودک، گفت: این برنامه‌های فرهنگی شامل جمع‌خوانی کتاب، قصه‌خوانی، مسابقه نقاشی، مسابقه کتابخوانی، نمایشگاه کتاب کودکان، بازدید نونهالان مهدکودک‌ها از کتابخانه و بازی‌های کودکانه به همراه شعرخوانی بود که به همت بخش‌های کودک کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

رحیمیان ضمن اشاره به استقبال خوب کودکان کهگیلویه و بویراحمد از هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، افزود: با توجه به مشارکت خوب و مطلوب کودکان عضو کتابخانه‌های عمومی استان از این جشنواره، هم زمان با روز جهانی کودک در مراسمی ویژه‌ از این شرکت‌کنندگان با اهدای جوایز ارسالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، تقدیر شد.

وی افزود: برگزاری برنامه‌های متنوع کیفی در بخش‌های کودک و جذب حداکثری کودکان به این فعالیت های فرهنگی از مهم ترین اهداف نهاد کتابخانه های عمومی کشور است.

رحیمیان تأکید کرد: رایزنی با مراکزی نظیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مهدکودک‌ها در جهت توسعه همکاری برای گسترش مطالعه نیز می‌تواند بستر  مطالعه مفید و کتابخوانی برای این کودکان فراهم‌ کند که در دستور کار این اداره کل قرار دارد.