پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳

باحضور معاون فرهنگی بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس و جمعی از کتابداران و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛

از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در کتابخانه های عمومی استان تقدیر شد

تجلیل

طی مراسمی که در کتابخانه استاد کامبوزیا شهرستان زاهدان و با حضور جمعی از کتابداران و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد، از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در کتابخانه های عمومی استان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ همزمان با ایام هفته دفاع مقدس و به پاس تجلیل از رشادت های شهدا و جانبازان دفاع مقدس و مدافعان حریم اسلامی از خانواده های شاغل این عزیزان تجلیل شد.

اسفندیار زیدآبادی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: هرچه داریم از برکت خون شهداست و امنیت و آسایش امروز ما مدیون خون شهدای ۸سال دفاع مقدس، شهدای مدافع وطن و شهدای مدافع حرم است.

حجت الاسلام کاظم زحمتکش هم که به عنوان سخنران این مراسم حضور داشت با اشاره به هفته امر به معروف ونهی از منکر گفت: امام حسین (علیه السلام) می فرمایند هدف من از قیام، احیای امر جدم رسول خداست و امر رسول خدا اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

وی افزود: شهدا نیز برای احیای امر به معروف به میدان مبارزه شتافتند و امنیت امروز ما مدیون خون این عزیزان است.

در ادامه این مراسم از خانواده های محترم شهدا جانبازان و رزمندگان شاغل در اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اهدای لوح و جوایزی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است در پایان این مراسم شرکت کنندگان در این همایش با حضور بر گلزار شهدا، به مقام شهدا ادای احترام کردند.