چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

تجلیل از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران کتابخانه‌های عمومی لرستان

تجلیل ایثارگران استان لرستان

هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس طی مراسمی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در کتابخانه‌های عمومی استان لرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس طی مراسمی با حضور مدیران کل استانی و شهرستانی، شعرا و نویسندگان حوزه ادبیات دفاع مقدس، کتابداران و اصحاب رسانه از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در کتابخانه‌های عمومی استان لرستان تجلیل شد.

در این مراسم علی جهان‌آرا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: خدمت به خانواده  شهدا، جانبازان و ایثارگران، بسیار ارزشمند است. امید است با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، جانبازان و ایثارگران و تکریم خانواده‌های معظم ایشان بتوانیم یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاوری‌های این عزیزان در دوران هشت‌ساله جنگ تحمیلی و دفاع مقدس را زنده نگه‌داریم.

وی ضمن تقدیر از حضور مدیران، شاعران و اساتید پیشکسوت در این مراسم، بر ضرورت توجه بیش‌ازپیش به مباحث ادبیات دفاع مقدس و حمایت از شاعران و نویسندگان این حوزه تأکید کرد.

در ادامه شاعران برجسته استانی همچون محمدکاظم علیپور، حشمت‌الله خالقی، عزیز بیرانوند، خاطره خاتون جلدانی، رمضان پرونده، شیرزاد بسطامی، اسد فرهمند، محمدعلی ساکی، علیرضا حکیم و معصومه فرج پور به قرائت اشعار خود در حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس پرداختند.

در پایان مراسم نیز از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در کتابخانه‌های عمومی لرستان با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد.